HRtec wchodzi do Grupy Symfonia

Patrząc na to, jak rozwija się dziś rynek oprogramowania oraz branża HR, chcemy jeszcze szybciej rozwijać naszą firmę, nasze systemy, a tym samym lepiej wykorzystać sprzyjające warunki biznesowe. Dlatego podjęliśmy w HRtec decyzję, by związać się z silnym partnerem technologicznym, strategicznym inwestorem. W maju rozpoczęliśmy proces połącznia z Grupą Symfonia.

Z Symfonią współpracujemy bardzo blisko od paru lat, m.in. dostarczając oferowany przez Symfonię system do obsługi procesów HR – Symfonia ERP HRcloud. Symfonia to także jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów oprogramowania dla biznesu w Polsce. Symfonia po przejęciu przez Fundusz MidEuropa, jednego z największych inwestorów w tej części świata, stojącego m.in. za sukcesem Allegro, rozpoczęła budowanie pozycji lidera wśród dostawców oprogramowania biznesowego dla sektora MŚP w Polsce. W ostatnich miesiącach Symfonia przejęła innych producentów oprogramowania – firmę Reset2.pl, producenta znanego na rynku oprogramowania kadrowo-płacowego R2Płatnik, oraz Cloud Planet i powiązaną z nią spółkę Skanuj.to, producentów i dostawców chmurowej platformy do kompleksowej obsługi mikro i małych przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Tym samym z rozwiązań Grupy Symfonia korzysta już ponad 50 tysięcy Klientów.

Połączenie doświadczeń Symfonii, HRtec oraz przejętej wcześniej spółki Reset2.pl pozwolą na stworzenie najlepszej na rynku oferty oprogramowania do obsługi pracowników – od kadr i płac aż po zaawansowane zarządzanie procesami HR.

Co ważne, działamy bez zmian, ale za to z nowymi możliwościami, realizujemy ambitne cele, jakie sobie postawiliśmy. Naszym priorytetem jest interes naszych Klientów, Partnerów i Pracowników.

Przed nami otwiera się niesamowita perspektywa na stworzenie na polskim rynku produktu unikalnego, w pełni odpowiadającego potrzebom polskich firm w każdej branży i sektorze. Technologia nie lubi przestojów, dlatego nadajemy jej kosmicznego pędu 🚀 już niebawem zobaczycie efekty naszej współpracy i poznacie produkty, które dadzą Wam nowe możliwości zarówno w obszarze zarządzania procesami HR, jak i automatyzacji procesów payroll’owych.

Trzymajcie kciuki 🤞

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół HRtec

stopka